Środa, 26 Lutego 2020
Turniej o Puchar Wójta i Rady Gminy oraz Piknik na Stawkach:

     W dniu 10 lipca 2010 roku na Stawkach odbył sie po raz kolejny Turniej Piłki Nożnej o puchar Wójta i Rady Gminy Aleksandrów Kujawski.

     W Turnieju wzięło udział 6 drużyn w dwóch kategoriach wiekowych: Trampkarze - "Start Stawki", Reprezentacja Szkoły z Wołuszewa oraz Vikingowie z Aleksandrowa Kujawskiego; Juniorzy - ORLĘTA "A", ORLĘTA "B" oraz "Start" Stawki.
  
     Zmagania piłkarskie rozpoczęły się już o godzinie 10.00, a ostatni gwizdek zabrzmiał o godzinie 14.00. Wśród Trampkarzy najlepsi okazali sie Gospodarze ("Start Stawki"), zaraz za nimi Zawodnicy z Wołuszewa, a na trzecim miejscu usytuował się klub Viking.  Zdobywcą 4 bramek i jednocześnie królem strzelców został Wołuszewski Trampkarz - Kamil Bonowicz.

     Najlepszą drużyną na boisku w zmaganiach między Juniorami zostały ORLĘTA "A", drugie miejsce dla ORLĄT "B" i trzecie "Start Stawki". Najlepszy strzelec Juniorów i zdobywca 5 bramek to Piotr Wrzeciono.

     Impreza odbyła się pod honorowym patronatem Urzędu Marszałkowskiego. Organizatorem imprezy był klub sportowy "Start Stawki", a współorganizatorem była Gmina Aleksandrów Kujawski. Wśród obecnych nie zabrakło: Wójta Gminy Aleksandrów Kujawski  Pana Andrzeja Olszewskiego,  Radnych Gminy - Pana Tadeusza Kozłowskiego oraz Pana Marka Rózyckiego, oraz Prezesa "Startu Stawki"  Pana Zbigniewa Bednarskiego. Swoją obecnością podczas rozgrywek zaszczycił nas także Radny Województwa Kujawsko - Pomorskiego Pan Krzysztof Gołębiewski.


     Od godziny 17.00 rozpoczął się piknik rodzinny. Towarzyszyły mu konkursy i zabawy sprawnościowe, w których uczestnicy otrzymywali nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Aleksandrów Kujawski.  Imprezę prowadziły Panie:  Monika Rolirad i Agnieszka Grabowska. Zabawa taneczna odbyła się przy akompaniamencie zaspołu "Sigma" .

     Ponadto jak zwykle na piknikach rodzinnych nie zabrakło atrakcji dla dzieci w postaci zjeżdzalni, trampoliny i stoiska z zabawkami.

     Warto wspomnieć iż Panie z Koła Gospodyń Wiejskich ze Stawek (pani Jadwiga, pani Alicja i pani Danusia) przygotowały na kuchni wojskowej pyszną grochówkę, która była rozdawana podczas pokniku.

 Po konkursach i zabawach rozpoczęła się zabawa taneczna do późnych godzin nocnych.

Krótka fotorelacja:

Turniej Piłki Nożnej

ilustracja

Drużyny piłkarskie

ilustracja

Drużyny piłkarskie

ilustracja

Sportowe przywitanie

ilustracja

Puchary

ilustracja

Piknik rodzinny

ilustracja

Konkurencja z piłką

ilustracja

Hula Hoop dla Chłopców

ilustracja

Taniec na gazecie ... i tak też można

ilustracja

Pani Jadzia, Ala i Danusia z KGW Stawki przygotowały dla uczestników Pikniku pyszną gróchówkę

ilustracja

Dla najmłodszych też były różne konkurencje

ilustracja

zabawy drużynowe

ilustracja

Kręgle

ilustracja

Najmłodsi uczestnicy podczas konkurencji "taniec na gazecie"

ilustracja

Picie napoju przez słomkę na czas

ilustracja

ilustracja

przy tej zabawie zawsze jest dużo emocji

||||||
Polityka prywatności | Zastrzeżenia prawne
Projekt i wykonanie Excelo. Powered by trueCMS