Środa, 17 Lipca 2019
Ogłoszenia:
Jak i gdzie zgłosić problemy i awarie komputera i internetu?

W przypadku usterek i problemów funkcjonowania komputerów oraz podłaczenia do sieci Internet, problemy te można zgłaszać telefonicznie do Urzędu Gminy Aleksandrów Kujawski do Marcina Łukowskiego i Zbigniewa Woźniaka tel. 54 282 20 59 w. 27 i 35 lub kom. 600 751 032.


Harmonogram zajęć szkoleniowych w ramach realizacji projektu pod nazwą „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu na terenie gminy Aleksandrów Kujawski”
 
Lokalizacja: PSP w Przybranowie
wykładowca: Dyr. Dariusz Stępiński, spprzybranowo@poczta.onet.pl tel. 503 008 952
Grupy A1,A2,A3,A4

A1 – 30.09     (Śr.)        godz. 15.00-20.00               
        01.10     (Cz.)       godz. 15.00-20.00              
        02.10     (Pt.)        godz. 15.00-20.00              
 
A2 – 05.10     (Pn.)       godz. 15.00-20.00               
        06.10     (Wt.)      godz. 15.00-20.00              
        07.10     (śr.)        godz. 15.00-20.00              
 
A3 – 08.10     (Cz.)       godz. 15.00-20.00               
        09.10     (Pt.)        godz. 15.00-20.00              
        10.10     (So.)       godz. 10.00-15.00              
 
A4 – 12.10     (Pn.)       godz. 15.00-20.00               
        13.10     (Wt.)      godz. 15.00-20.00              
        14.10     (śr.)        godz. 15.00-20.00              
 
Lokalizacja: ZS Służewo 
wykładowca: Łukasz Przeździęk - 530 444 475  lukasz@dean26.pl
Grupy B2,B4
wykładowca: Adam Rydwelski - 665 704 321 adam_rydwelski@o2.pl
Grupy: B1, B3

B1 – 30.09     (Śr.)        godz. 15.30-20.30               
        01.10     (Cz.)       godz. 15.30-20.30              
        02.10     (Pt.)        godz. 15.30-20.30              
 
B2 – 05.10     (Pn.)       godz. 15.30-20.30               
        06.10     (Wt.)      godz. 15.30-20.30              
        07.10     (śr.)        godz. 15.30-20.30              
 
B3 – 08.10     (Cz.)        godz. 15.30-20.30               
        09.10     (Pt.)         godz. 15.30-20.30              
        10.10     (So.)        godz. 10.00-15.30              
 
B4 – 12.10     (Pn.)       godz. 15.30-20.30               
        13.10     (Wt.)      godz. 15.30-20.30              
        14.10     (śr.)        godz. 15.30-20.30              
 
Lokalizacja: ZS Stawki 
wykładowca:  Lewandowski Dariusz  lewandowski.darek.13@wp.pl tel. 782 508 633
Grupy: C3, C4
wykładowca: Sławomir Świeczkowski - slawek.stawki@onet.pl tel. 882 934 140
Grupy. C1, C2

C1 – 30.09      (Śr.)        godz. 15.00-20.00
         01.10     (Cz.)        godz. 15.00-20.00              
         02.10     (Pt.)        godz. 15.00-20.00              
 
C2 –  05.10     (Pn.)       godz. 15.00-20.00               
         06.10     (Wt.)       godz. 15.00-20.00              
         07.10     (śr.)        godz. 15.00-20.00              
 
C3 –  08.10     (Cz.)        godz. 15.00-20.00               
         09.10     (Pt.)        godz. 15.00-20.00              
         10.10     (So.)        godz. 10.00-15.00              
 
C4 –  12.10     (Pn.)       godz. 15.00-20.00               
         13.10     (Wt.)      godz. 15.00-20.00
         14.10      (Śr.)       godz. 15.00-20.00
 

ilustracja


Projekt ”Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu
na terenie Gminy Aleksandrów Kujawski

współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

||||||
Polityka prywatności | Zastrzeżenia prawne
Projekt i wykonanie Excelo. Powered by trueCMS