Poniedziałek, 17 Lutego 2020
KGW PRZYBRANOWO:

8 MARCA 2010 ROKU W PRZYBRANOWIE

W Przybranowie Dzień Kobiet zorganizowały panie z KGW. Oprócz członkiń koła, obecni byli wójt Andrzej Olszewski i zastępca Arkadiusz Świątkowski, radni: Jacek Nowak i Czesław Czarnecki oraz dyrektor szkoły - Dariusz Stępiński. Po złożeniu życzeń, kwiatów i wręczeniu drobnych upominków przewodnicząca KGW Irena Rekowska zaprosiła wszystkich do wspólnego stołu na poczęstunek, zachwalając potrawy przygotowane przez panie.

POKAZ STOŁÓW WIELKANOCNYCH W PRZYSIEKU

ilustracja

ilustracja

ilustracja

ilustracja

ilustracja

ilustracja

DZIECIAKI POJECHAŁY DO ZOO

ilustracja

Dzień matki i dzień dziecka. Dzięki pomocy p. Wójta Andrzeja Olszewskiego wyjazd integracyjny członkiń koła z pociechami, do zoo w Poznaniu

ilustracja

ilustracja

ilustracja

Ostatki na Kujawach

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Przybranowie zorganizowały w dniu 27.02.2011 w GOKu w Służewie spotkanie integracyjne pod hasłem "Ostatki na Kujawach". Oprócz organizatorek udział w spotkaniu wzięły zaproszone panie ze Stowarzyszenia Kobiet "KUJAWY RAZEM" oraz  Panie z Klubu Kobiet Aktywnych w Wołuszewie. Spotkanie zorganizowano przy wsparciu Wójta Gminy p. Andrzeja Olszewskiego  i miało na celu przypomnienie paniom z naszej gminy tradycji kujawskich związanych z okresem karnawałowym. Spotkanie te, było też bardzo owocne w nawiązaniu współpracy  między w/w organizacjami i wymianie doświadczeń na polu kobiecych organizacji społecznych. Na stole nie zabrakło tradycyjnych potraw jak; bigos staropolski, żeberka w kapuście i oczywiście pączki i chruściki . Spotkanie odbyło się w bardzo miłej i przyjemnej atmosferze.

ilustracja

ilustracja

ilustracja

ilustracja

||||||
Polityka prywatności | Zastrzeżenia prawne
Projekt i wykonanie Excelo. Powered by trueCMS